KANALİZASYON VE PİS SU GİDERLERİNİN TEMİZLİĞİNDE ÇÖZÜMLER


Mutfak, Lavabo, Banyo, WC ve pis su giderlerinde meydana gelen tıkanmalarda, bina dışı rögar ve kanalizasyon problemlerinin giderilmesinde, fabrika ve işletmelerin kanalizasyonla ilgili sorunlarının çözümünde bize güvenebilirsiniz.

ısparta tuvalet açmaısparta tuvalet tıkanıklığı açma

SERVİS BÖLGEMİZ 

KONYA - ISPARTA - KARAMAN - ANTALTA

BACA TEMİZLEME

Konya ve çevresindeki ev ve ofislerde düzenli aralıklarla baca temizliği ve bakımı yapılması hayati önemi olan bir konudur. Kaloriferle soba bacalarının Konya baca temizleme firmaları tarafından temizlemesinin ardından enerji tüketimi %15- %30 arasında daha ekonomik hale gelir. Temizlik sonrasında Konya ve civarında yakıt daha düzgün yanacak; böylece oldukça tasarruflu olacak ve karbonmonoksit zehirlenmeleri engellenecektir. Düzgün Konya baca temizleme verdiği kaliteli hizmetlerle bacalarınızı temizlediğinde yanma verimi yüksek, ısınma maliyeti daha az olacaktır. Lokanta ve otel gibi mekanların mutfak bacalarıyla sistemleri ise çalışma yoğunluğuna bağlı şekilde 3 ile 6 ay arasında farklı aralıklarla kaliteli şirketlere temizlettirilmelidir. Kış mevsiminde yaşanan yerleşim yeri yangınları ve zehirlenmelerinin yüzde 20’sinin gereken periyodlarla işlem görmemiş bacalardan kaynaklanması konuyu daha da önemli boyuta getirmektedir.

 

konyakanalizasyon.com

 

Sobayla kalorifer bacalarının daha kış girmeden, bir kere de kış ortasında olmak şartıyla senede iki kez temizlenmesi içinKonya baca temizleme servislerini arayabilirsiniz. Temizliği yapılmayan bacalar isi ve dumanı çekmemekte, bundan dolayı da yangın tehlikesi meydana getirmektedir. Bacalarınızı çuvala benzer araçlarla temizletmeniz veya kendi başınıza temizlemeye yeltenmeniz risklidir, amatörce denemelerle bacanızı çalışmaz duruma getirebilirsiniz. Temizlenmeyen bacalardan oluşan baca tepmesi, baca daralması, zehirlenme ve eksik yanma gibi durumları yaşamamak için baca temizliğini mutlaka yaptırınız. Baca kullanarak yaktığımız ne olursa olsun fazla olmasa da bir kurum yapması kesindir. Uzmanların kış mevsimi gelmeden baca temizliği yaptırılması gerektiği konusundaki uyarıları asla boşuna değildir. Belirtelim ki baca temizleme servisleri bu işin gerektirdiği tüm donanım ve cihaza sahiptir. Genellikle Konya ve civarındaki katı yakıt bacalarının yılda 2 kez temizlenmesi önerilmektedir. Konya şehrindeki bacaya bağlı aygıtlarla ocakların randımanlı bir şekilde çalışması için düzenli baca temizliği kesinlikle yaptırılmalıdır.

 

konyakanalizasyon.com

konya baca temizlemebaca temizleme konyakonya baca temizlemebaca temizleme konya

baca temizlemekonya baca temizliğibaca temizliği konyakonya baca temizleme

konya baca temizleme

ısparta tuvalet açma,ısparta kanalizasyon açma,ısparata lavabo temizleme,ısparta tuvalet tıkanıklığı açma,ısparta tuvalet temizleme,ısparata kanal açma,ısparata baca temizleme,ısparata kanalizasyon temizleme,ısparata tıkanıklık açma,ısparta kanalizasyon işleri,ısparta yetkili baca temizleme,ısparta davlumbaz temizleme,ısparta yetkili baca temizleme,ısparta tıkanık kanalizasyon temizleme,ısparta logar temizleme,ısparata kanalizasyon,ısparta tıkanık baca temizleme,ısparta banyo tıkanıklığı açma,ısparta tuvalet tıkanıklığı açma,tuvalet açma,tuvalet temizleme,lavabo açma,ısparata lavabo açma